Co můžu nabídnout

individuální kurz na vaše
téma, třeba pro vaši firmu

vizualizace speciálního
tématu

uspořádání teambuildingu
s mapami

práce na vašem
vlastním projektu

individuální lekce
myšenkových map

K čemu slouží
konzultace?

Individuální řešení vašeho plánu
nebo vašeho projektu

Pokud nemáte prostor se zastavit na kurz, nebo jste nenašli své téma zde na stránkách, můžeme se sejít osobně nebo online. Někdo potřebuje jedno setkání, někdo více. Na individuálních setkáních se budeme zabývat pouze vaším tématem, vaším projektem, plánem nebo vaším časem, a to tak dlouho, jak budete potřebovat.

Myšlenkové mapy jsou ideální např. pro start-up nebo plánování byznysu
Během konzultací mapujeme vaše individuální téma

Jak probíhají
konzultace?

Jednotlivec nebo uzavřená skupina

Nejdříve si popovídáme o tom, na čem budeme pracovat a pak budeme postupně rozpracovávat vaše téma na jedné nebo více mapách. Během toho se seznámíte s pravidly, naučíte se je používat a z každého setkání odejdete s mapou, kterou jsme ušili na míru právě vám, přesně podle vašich představ.

Vaše zkušenosti a názory

Individuální mapování. Tvoření map mě fakt baví. Je kreativní a při tom se vlastně učím zábavnou formou všechno, co potřebuju. A jsem ráda, když se mi správně podaří vše zapsat 😀


Školačka, 12 let
Gábinka

Martinku všem moc doporučuji. Tato žena je na svém místě. Oceňuji její srozumitelný výklad, kdy teorii je možné ihned aplikovat do praxe. Za mě velmi dobře investované peníze. Velké díky! Těším se na další setkání a pokračování ve vzdělání.

MIRROR studio


Designérka interiérů, Mirror Studio
Aneta Lacinová

Konzultace na téma organizační struktura a odpovědnosti členů týmu v Max Hockey shop. Ujasnili jsme si jednotlivé pozice, jejich pravidelné aktivity, povinnosti a pomohli tak lepšímu pochopení procesů a jejich návaznosti ve firmě.


Prodejna sportovního vybavení
MAX Hockey shop

Kalendář pro Broňku Štůskovou (EURONA by Černý) je kombinací plánovacího kalendáře a pomůcky pro systematizaci pravidelných marketingových aktivit.


Bronislava Štůsková, top manažerka
EURONA Černý – Kalendář

Vizuální facilitace na téma business planning. Jazyková agentura Slůně plánuje svou budoucnost vizuálně. Pro lepší představivost, jasnější formulaci a přesnější definování cesty, kterou se chtějí vydat. Facilitace byla vedena online a originál výstupu visí v prostorách Slůněte.


Facilitace - business planning
Slůně, svět jazyků

Na myšlenkových mapách se mi nejvíc líbí, že v nich všechno dává smysl. Vidím, jak to souvisí a udělám si v tom pořádek. A nejlepší je, že jsou pěkná zábava, protože jsou plné obrázků.


Školačka, 10 let
Viktorka

Individuální kurzy a konzultace time managementu a organizace (nejen) práce. Neexistují žádná univerzální řešení, proto jsou tyto konzultace založeny na poznání vlastní osobnosti, tendencí a vlivů. Výsledky každého setkání jsou proto jedinečné a sednou vám.


Pro jednotlivce i týmy
Sebeřízení a time management

Barevné plánování mě naprosto uchvátilo. Každé sezení s Martinou bylo pro mě nabíjející a odcházela jsem vždy s pocitem nadšení až vše budu sama realizovat. Díky mapování jsem si udělala krásné postupy a přehled, jak pracovat s klienty a jak jim znázornit naši vzájemnou spolupráci.


Cvičitelka koní a psů
Hanka Baranová

Workshop myšlenkových map naprosto předčil veškeré mé očekávání. Překvapila jednoduchost aplikace myšlenkových map na každodenní situace a taky využití na velkých projektech. Martina vedla kurz naprosto srozumitelně, profesionálně a celý kurz vedla s naprostou vášní pro myšlenkové mapy.

Během kurzu jsem si zkusil několik cvičení, abych doopravdy pochopil jak myšlenkové mapy tvořit. Úžasně strávený den a opravdu úžasná investice a navíc člověk pozná sám sebe.


Student
Šimon Heider

Napište si
o termín

Potřebujete individuální konzultaci
nebo čas mapování jen pro sebe a své téma?
Volejte +420 604 415 300
nebo využijte kontaktní formulář.