Hlavní témata

Základy myšlenkového
mapování pro život

Time management
a sebeřízení

Myšlenkové mapy
pro ženy v časové tísni

Myšlenkové mapy
v byznyse

Projektový management
s myšlenkovými mapami

Myšlenkové mapy
pro děti

Jak probíhají
kurzy ?

Pochopte teorii a procvičte si v praxi

Na celodenním kurzu se naučíte, proč myšlenkové mapy vypadají právě takto, jejich originál pravidla a jak je správně používat. Všechny kurzy jsou vedeny prakticky – žádné textové prezentace.

Sami si připravíte 5 – 7 myšlenkových map pro každodenní použití. Na cestu dostanete balíček inspirativních modelových map a užitečná skripta s návodem, který vám pomůže je používat kdykoliv potřebujete.

Nebojte se obrázků 😊 Součástí kurzu jsou základy sketchnotingu (tj. tvorby obrázkových poznámek), které zvládne každý.

kavicka

Jak probíhají
workshopy pro děti?

2 – 4 hodinové workshopy ve vaší třídě.

Myšlenkové mapy jsou skvělým nástrojem pro rozvíjení myšlenek a učení. Díky přehledné struktuře, barvám, jednoduchým obrázkům a trénování asociací na jednotlivá slova pomáhají k lepšímu pamatování a vybavení si učené látky.

Workshopy jsou koncipovány na 2 x 45 nebo 4 x 45 minut. Během této doby se děti naučí tvorbu i použití myšlenkových map na tématech, která je zajímají, jsou aktuální (Vánoce, třídní pravidla, příprava na střední školu), nebo je probírají ve škole (vyučovaná látka).

Vaše zkušenosti a názory

Na workshopu se mi líbilo, že pravidla myšlenkových map byla žákům ukázána na tématu, který je zajímá (jejich třída). Všichni se tak mohli zapojit, protože měl každý k tomu co říct. Učit se pomocí myšlenkových map je skvělý způsob, jelikož samotným tvořením dochází k vštěpování učiva do paměti a navíc k pochopení souvislostí.


Učitelka žáků nižšího stupně, Základní škola Otická, Opava
Markéta Hanková

Jak se si zopakovat, co víme o lidském těle a naučit se něco nového? Mapa pro děti z nižšího stupně základní školy v Hlavnici, na jejíž verzi v rozměru 1x 2m pracovala celá třída. Mapu přijali jako cool pomůcku pro výuku 🙂


Nižší stupeň základní školy
ZŠ Hlavnice

Myšlenkové mapy a Martina, skvělá dvojice, barevná Marťa i její výtvory. Má černo bílá a věcné papíry jsou fuč, v kabelce je nová výbava – krom tužky i dvě barvy. Můj muž, čtyři děti a pes, dvě práce a také volný čas jdou dát dohromady, a za to velký dík Martině.
Každá pracovní porada i rodinná sezení už jenom v MM. Velká úspora času. Jakto? Vše dává hned smysl a je to i viditelné 🙂


Vedoucí Rodinného centra Provázek
Žaneta Konopáčová

Martina nám udělala krásný kurz myšlenkových map pro děti!
Bylo to poutavé, příjemné a hlavně užitečné setkání. Doporučuju a moc děkuju!


Architektka, máma a účastnice workshopu
Lucie Šidlová

Grafický záznam kurzu pro humancraft. Proběhlo několik modulů, z nichž měl každý svůj výstup v podobě záznamu formou myšlenkové mapy v elektronické podobě. Výstupy posloužily jako follow-up po kurzu a návod pro impelementaci.


Vzdělávací agentura, Praha
humancraft – Leadership academy

Kurz Time managementu a sebeřízení pro OVB. Marťa mi otevřela úplně nové možnosti, jak se kreativní formou prezentovat v oblasti marketingu. Myšlenkové mapy tak nahradily hromadu textu popisující nejen mé portfolio služeb, ale také veškeré aktivity mého klienta, kterého vůči veřejnosti prezentuji jinak v porovnání s jeho konkurencí. A to je přesně to – práce Marti se naprosto odlišuje od ostatních. Těším se na další workshop zaměřený na time-management.


Marketingový nadšenec a freelancer
Vendula Pěluchová

Reference osobně moc nemám rád, ale v tomto případě dělám výjimku. Téma MM mi již něco říkalo, paní lektorku (Martinu) jsem neznal, přesto jsem se rozhodl kurz absolvovat. Paní Martina nám hned řekla, že naučit se pracovat s MM musíme sami a ona, že nám ukáže jak na to. To co řekla (slíbila), to taky splnila. Do teď se k materiálům připraveným i vytvořeným pod jejím vedením vracím. Mohu jen doporučit.


Daňový poradce, Punktum, spol. s.r.o.
Tomáš Gruň

Pravidelný otevřený workshop pro Czech Cool Trade. Myšlenkové mapy a jejich použitelnost v mnoha oblastech byznysu – budování strategie, přípravě marketingového plánu, nebo řízení projektů. Celodenního workshopu se účastí od freelancerů, přes majitelé firem, až po členy akademické sféry.


Poradenská agentura, Ostrava
Czech Cool Trade – Myšlenkové mapy pro byznys

Myšlenkové mapy od paní Baierové nás zaujaly natolik, že je ve společnosti využíváme jako pomůcku pro celou řadu činností.

Spolupráce s paní Baierovou hodnotím velmi kladně a za všechny kolegy ji moc děkuji za osobní přístup a profesionalitu, se kterou bylo využití myšlenkových map hračkou.


Výkonný ředitel Czech Cool Trade
Ing. Pavel Dombek

Aktuálně vypsané kurzy a workshopy

Momentálně není vypsán žádný kurz ani workshop.

Nenašli jste
co jste hledali?

Společně vymyslíme tu nejlepší
variantu. Volejte +420 604 415 300
nebo využijte kontaktní formulář.