Hlavní témata

Základy myšlenkového
mapování pro život

Time management
a sebeřízení

Myšlenkové mapy
pro ženy v časové tísni

Myšlenkové mapy
v byznyse

Projektový management
s myšlenkovými mapami

Myšlenkové mapy
pro děti

Jak probíhají
kurzy ?

Pochopte teorii a procvičte si v praxi

Na celodenním kurzu se naučíte, proč myšlenkové mapy vypadají právě takto, jejich originál pravidla a jak je správně používat. Celý kurz je veden vizualizační technikou. Žádné zdlouhavé texty.

Sami si připravíte 5 – 7 myšlenkových map pro praktické použití. Na cestu dostanete mnoho modelových map a praktická mapová skripta, která vám pomohou je používat kdykoliv potřebujete.

Nebojte se obrázků. Součástí kurzu jsou základy sketchnotingu, které zvládne každý.

kavicka

Jak probíhají
workshopy pro děti?

Dvouhodinové kurzy v malé skupince nebo ve třídě.

Myšlenkové mapy jsou skvělým nástrojem pro učení. Díky přehledné struktuře, barvám, jednoduchým obrázkům a trénování asociací na jednotlivá slova pomáhají k lepšímu pamatování a vybavení si učené látky.

Workshopy jsou koncipovány jako 2 x 45 minutové setkání malé skupinky nebo třídy, na kterém se děti naučí tvorbu i použití myšlenkových map na tématech, které potřebují nebo probírají ve škole.

Vaše zkušenosti a názory

Výstup z webináře pro DOLLER Skečnouting. Online kurzy jsou vedeny prakticky a zachovávají si interaktivitu. Účastníci se naučí základům skečnoutingu a prakticky si na jednoduchých příkladech vyzkouší své první skečnouty.


Český výrobce diářů
DOLLER Skečnouting

Na workshopu se mi líbilo, že pravidla myšlenkových map byla žákům ukázána na tématu, který je zajímá (jejich třída). Všichni se tak mohli zapojit, protože měl každý k tomu co říct. Učit se pomocí myšlenkových map je skvělý způsob, jelikož samotným tvořením dochází k vštěpování učiva do paměti a navíc k pochopení souvislostí.


Učitelka žáků nižšího stupně, Základní škola Otická, Opava
Markéta Hanková

Kurz Time managementu a sebeřízení pro OVB. Marťa mi otevřela úplně nové možnosti, jak se kreativní formou prezentovat v oblasti marketingu. Myšlenkové mapy tak nahradily hromadu textu popisující nejen mé portfolio služeb, ale také veškeré aktivity mého klienta, kterého vůči veřejnosti prezentuji jinak v porovnání s jeho konkurencí. A to je přesně to – práce Marti se naprosto odlišuje od ostatních. Těším se na další workshop zaměřený na time-management.


Marketingový nadšenec a freelancer
Vendula Pěluchová

Jak se si zopakovat, co víme o lidském těle a naučit se něco nového? Mapa pro děti z nižšího stupně základní školy v Hlavnici, na jejíž verzi v rozměru 1x 2m pracovala celá třída. Mapu přijali jako cool pomůcku pro výuku 🙂


Nižší stupeň základní školy
ZŠ Hlavnice

Myšlenkové mapy od paní Baierové nás zaujaly natolik, že je ve společnosti využíváme jako pomůcku pro celou řadu činností.

Spolupráce s paní Baierovou hodnotím velmi kladně a za všechny kolegy ji moc děkuji za osobní přístup a profesionalitu, se kterou bylo využití myšlenkových map hračkou.


Výkonný ředitel Czech Cool Trade
Ing. Pavel Dombek

Martina nám udělala krásný kurz myšlenkových map pro děti!
Bylo to poutavé, příjemné a hlavně užitečné setkání. Doporučuju a moc děkuju!


Architektka, máma a účastnice workshopu
Lucie Šidlová

Reference osobně moc nemám rád, ale v tomto případě dělám výjimku. Téma MM mi již něco říkalo, paní lektorku (Martinu) jsem neznal, přesto jsem se rozhodl kurz absolvovat. Paní Martina nám hned řekla, že naučit se pracovat s MM musíme sami a ona, že nám ukáže jak na to. To co řekla (slíbila), to taky splnila. Do teď se k materiálům připraveným i vytvořeným pod jejím vedením vracím. Mohu jen doporučit.


Daňový poradce, Punktum, spol. s.r.o.
Tomáš Gruň

Pravidelný otevřený workshop pro Czech Cool Trade. Myšlenkové mapy a jejich použitelnost v mnoha oblastech byznysu – budování strategie, přípravě marketingového plánu, nebo řízení projektů. Celodenního workshopu se účastí od freelancerů, přes majitelé firem, až po členy akademické sféry.


Poradenská agentura, Ostrava
Czech Cool Trade – Myšlenkové mapy pro byznys

Myšlenkové mapy a Martina, skvělá dvojice, barevná Marťa i její výtvory. Má černo bílá a věcné papíry jsou fuč, v kabelce je nová výbava – krom tužky i dvě barvy. Můj muž, čtyři děti a pes, dvě práce a také volný čas jdou dát dohromady, a za to velký dík Martině.
Každá pracovní porada i rodinná sezení už jenom v MM. Velká úspora času. Jakto? Vše dává hned smysl a je to i viditelné 🙂


Vedoucí Rodinného centra Provázek
Žaneta Konopáčová

Aktuálně vypsané kurzy a workshopy

Momentálně není vypsán žádný kurz ani workshop.

Nenašli jste
co jste hledali?

Společně vymyslíme tu nejlepší
variantu. Volejte +420 604 415 300
nebo využijte kontaktní formulář.