Hlavní témata

Základy myšlenkového
mapování pro život

Time management
a sebeřízení

Myšlenkové mapy
pro ženy v časové tísni

Myšlenkové mapy
v byznyse

Projektový management
s myšlenkovými mapami

Myšlenkové mapy
pro děti

Jak probíhají
kurzy ?

Pochopte teorii a procvičte si v praxi

Na celodenním kurzu se naučíte, proč myšlenkové mapy vypadají právě takto, jejich originál pravidla a jak je správně používat. Celý kurz je veden vizualizační technikou. Žádné zdlouhavé texty.

Sami si připravíte 5 – 7 myšlenkových map pro praktické použití. Na cestu dostanete mnoho modelových map a praktická mapová skripta, která vám pomohou je používat kdykoliv potřebujete.

Nebojte se obrázků. Součástí kurzu jsou základy sketchnotingu, které zvládne každý.

kavicka

Jak probíhají
workshopy pro děti?

Dvouhodinové kurzy v malé skupince nebo ve třídě.

Myšlenkové mapy jsou skvělým nástrojem pro učení. Díky přehledné struktuře, barvám, jednoduchým obrázkům a trénování asociací na jednotlivá slova pomáhají k lepšímu pamatování a vybavení si učené látky.

Workshopy jsou koncipovány jako 2 x 45 minutové setkání malé skupinky nebo třídy, na kterém se děti naučí tvorbu i použití myšlenkových map na tématech, které potřebují nebo probírají ve škole.

Vaše zkušenosti a názory

Reference osobně moc nemám rád, ale v tomto případě dělám výjimku. Téma MM mi již něco říkalo, paní lektorku (Martinu) jsem neznal, přesto jsem se rozhodl kurz absolvovat. Paní Martina nám hned řekla, že naučit se pracovat s MM musíme sami a ona, že nám ukáže jak na to. To co řekla (slíbila), to taky splnila. Do teď se k materiálům připraveným i vytvořeným pod jejím vedením vracím. Mohu jen doporučit


Daňový poradce, Punktum, spol. s.r.o.
Tomáš Gruň

Lektorka time-managementu a myšlenkových map Martina Baierová je ideálním partnerem pro všechny, kdo hledají ve svých úkolech řád, jasnou strategii a správně fungující procesy. S její pomocí zvládnete vše, co se osobního i pracovního života týká. Budete umět skloubit pracovní i osobní aktivity, správně se rozhodovat či dosahovat svých osobních cílů, ale také se naučíte delegovat pracovní úkoly nebo zvládat krizové řízení (kdyby náhodou…).
S Martinou Baierovou objevíte pozitivní přístup k podnikání i k sobě samému.


Výkonný ředitel Czech Cool Trade
Ing. Pavel Dombek

Myšlenkové mapy a Martina, skvělá dvojice, barevná Marťa i její výtvory. Má černo bílá a věcné papíry jsou fuč, v kabelce je nová výbava – krom tužky i dvě barvy. Můj muž, čtyři děti a pes, dvě práce a také volný čas jdou dát dohromady, a zaa to velký dík Martině.
Každá pracovní porada i rodinná sezení už jenom v MM. Velká úspora času. Jakto? Vše dává hned smysl a je to i viditelné 🙂


Vedoucí Rodinného centra Provázek
Žaneta Konopáčová

Kurz Time managementu a sebeřízení pro OVB. Marťa mi otevřela úplně nové možnosti, jak se kreativní formou prezentovat v oblasti marketingu. Myšlenkové mapy tak nahradily hromadu textu popisující nejen mé portfolio služeb, ale také veškeré aktivity mého klienta, kterého vůči veřejnosti prezentuji jinak v porovnání s jeho konkurencí. A to je přesně to – práce Marti se naprosto odlišuje od ostatních. Těším se na další workshop zaměřený na time-management.


Marketingový nadšenec a freelancer
Vendula Pěluchová

Martina nám udělala krásný kurz myšlenkových map pro děti!
Bylo to poutavé, příjemné a hlavně užitečné setkání. Doporučuju a moc děkuju!


Architektka, máma a účastnice workshopu
Lucie Šidlová

Na workshopu se mi líbilo, že pravidla myšlenkových map byla žákům ukázána na tématu, který je zajímá (jejich třída). Všichni se tak mohli zapojit, protože měl každý k tomu co říct. Učit se pomocí myšlenkových map je skvělý způsob, jelikož samotným tvořením dochází k vštěpování učiva do paměti a navíc k pochopení souvislostí.


Učitelka žáků nižšího stupně, Základní škola Otická, Opava
Markéta Hanková

Nenašli jste
co jste hledali?

Společně vymyslíme tu nejlepší
variantu. Volejte +420 604 415 300
nebo využijte kontaktní formulář.