Hlavní témata

Základy myšlenkového
mapování pro život

Time management
a sebeřízení

Myšlenkové mapy
pro ženy v časové tísni

Myšlenkové mapy
v byznyse

Projektový management
s myšlenkovými mapami

Myšlenkové mapy
pro děti

Jak probíhají
kurzy ?

Pochopte teorii a procvičte si v praxi

Na celodenním kurzu se naučíte, proč myšlenkové mapy vypadají právě takto, jejich originál pravidla a jak je správně používat. Celý kurz je veden vizualizační technikou. Žádné zdlouhavé texty.

Sami si připravíte 5 – 7 myšlenkových map pro praktické použití. Na cestu dostanete mnoho modelových map a praktická mapová skripta, která vám pomohou je používat kdykoliv potřebujete.

Nebojte se obrázků. Součástí kurzu jsou základy sketchnotingu, které zvládne každý.

kavicka

Jak probíhají
workshopy pro děti?

Dvouhodinové kurzy v malé skupince nebo ve třídě.

Myšlenkové mapy jsou skvělým nástrojem pro učení. Díky přehledné struktuře, barvám, jednoduchým obrázkům a trénování asociací na jednotlivá slova pomáhají k lepšímu pamatování a vybavení si učené látky.

Workshopy jsou koncipovány jako 2 x 45 minutové setkání malé skupinky nebo třídy, na kterém se děti naučí tvorbu i použití myšlenkových map na tématech, které potřebují nebo probírají ve škole.

Vaše zkušenosti a názory

Kurz Time managementu a sebeřízení pro OVB. Marťa mi otevřela úplně nové možnosti, jak se kreativní formou prezentovat v oblasti marketingu. Myšlenkové mapy tak nahradily hromadu textu popisující nejen mé portfolio služeb, ale také veškeré aktivity mého klienta, kterého vůči veřejnosti prezentuji jinak v porovnání s jeho konkurencí. A to je přesně to – práce Marti se naprosto odlišuje od ostatních. Těším se na další workshop zaměřený na time-management.


Marketingový nadšenec a freelancer
Vendula Pěluchová

Na workshopu se mi líbilo, že pravidla myšlenkových map byla žákům ukázána na tématu, který je zajímá (jejich třída). Všichni se tak mohli zapojit, protože měl každý k tomu co říct. Učit se pomocí myšlenkových map je skvělý způsob, jelikož samotným tvořením dochází k vštěpování učiva do paměti a navíc k pochopení souvislostí.


Učitelka žáků nižšího stupně, Základní škola Otická, Opava
Markéta Hanková

Reference osobně moc nemám rád, ale v tomto případě dělám výjimku. Téma MM mi již něco říkalo, paní lektorku (Martinu) jsem neznal, přesto jsem se rozhodl kurz absolvovat. Paní Martina nám hned řekla, že naučit se pracovat s MM musíme sami a ona, že nám ukáže jak na to. To co řekla (slíbila), to taky splnila. Do teď se k materiálům připraveným i vytvořeným pod jejím vedením vracím. Mohu jen doporučit


Daňový poradce, Punktum, spol. s.r.o.
Tomáš Gruň

Myšlenkové mapy a Martina, skvělá dvojice, barevná Marťa i její výtvory. Má černo bílá a věcné papíry jsou fuč, v kabelce je nová výbava – krom tužky i dvě barvy. Můj muž, čtyři děti a pes, dvě práce a také volný čas jdou dát dohromady, a zaa to velký dík Martině.
Každá pracovní porada i rodinná sezení už jenom v MM. Velká úspora času. Jakto? Vše dává hned smysl a je to i viditelné 🙂


Vedoucí Rodinného centra Provázek
Žaneta Konopáčová

Martina nám udělala krásný kurz myšlenkových map pro děti!
Bylo to poutavé, příjemné a hlavně užitečné setkání. Doporučuju a moc děkuju!


Architektka, máma a účastnice workshopu
Lucie Šidlová

Lektorka time-managementu a myšlenkových map Martina Baierová je ideálním partnerem pro všechny, kdo hledají ve svých úkolech řád, jasnou strategii a správně fungující procesy. S její pomocí zvládnete vše, co se osobního i pracovního života týká. Budete umět skloubit pracovní i osobní aktivity, správně se rozhodovat či dosahovat svých osobních cílů, ale také se naučíte delegovat pracovní úkoly nebo zvládat krizové řízení (kdyby náhodou…).
S Martinou Baierovou objevíte pozitivní přístup k podnikání i k sobě samému.


Výkonný ředitel Czech Cool Trade
Ing. Pavel Dombek

Nenašli jste
co jste hledali?

Společně vymyslíme tu nejlepší
variantu. Volejte +420 604 415 300
nebo využijte kontaktní formulář.